Nasi Partnerzy

Szanowni Państwo,

Zetka Nieruchomości Karolina Ziętek regularnie współpracuje z poniższymi firmami.
Poniższe firmy cechuje pełny PROFESJONALIZM oraz indywidualne podejście do klienta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ich profesjonalną ofertą!

http://www.nadzoruje.pl/

Nadzoruje to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy do każdego zlecenie podchodzą indywidualnie i z należytą starannością.Nasi specjaliści cieszą się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Wrocławia i okolic. Oferujemy Państwu usługi:
1. KIEROWNIK BUDOWY – Zgodnie z ustawą Prawo Budowlane, każdy Inwestor jest zobowiązany m. in. do ustanowienia Kierownika Budowy posiadającego odpowiednie uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi. Nasza firma oferuje Kierownika Budowy, dzięki któremu Państwa budowa zostanie zrealizowana zgodnie z planowanym terminem i w zaplanowanym budżecie.
2. INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO – W przypadku skomplikowanych inwestycji, decyzja o pozwoleniu na budowę nakazuje Inwestorowi ustanowienie Inspektora nadzoru inwestorskiego. Inspektor troszczy się o to, aby wykonawca realizował prace w odpowiednim reżimie technologicznym i zgodnie z projektem budowlanym. Inspektor występuje z ramienia Inwestora i troszczy się o jego interes. Oferujemy Inspektora nadzoru inwestorskiego branży budowlanej.
3. INWESTOR ZASTĘPCZY – Inwestor zastępczy przejmuje wszystkie obowiązki Inwestora wynikające z ustawy Prawo Budowlane oraz organizuje cały proces budowlany.

 

http://www.centrumfinansow.eu/

Centrum Finansów to eksperci w zdobywaniu różnych form finansowania.

Naszymi wytycznymi są przede wszystkim interesy naszych Klientów i ich zaufanie, którego nigdy nie chcemy zawieść. Znając realia rynku finansowego, chcemy nie tylko Państwu pomagać w zdobywaniu najkorzystniejszych kredytów i pożyczek, ale również pragniemy chronić Państwa przed niekorzystnymi zapisami w umowach i ułatwiać odzyskiwanie należnych środków z już zaciągniętych zobowiązań. Aby oszacować, w jakim zakresie możemy Państwu doradzić, zawsze zapraszamy na krótkie spotkanie, aby doprecyzować wspólne działania. Zakres naszej działalności to głównie Wrocław i obszar województwa dolnośląskiego. Dojeżdżamy również do Klientów na indywidualne konsultacje kredytowe.

Doradzamy w zakresie wszystkich form kredytowania. Przeprowadzamy naszych klientów przez cały proces: od przedstawienia ofert i wyboru odpowiedniej, po złożenie wniosku, przygotowanie dokumentów i podpisanie umowy kredytowej. Pomagamy przy wypełnianiu wniosków i przygotowywaniu wymaganych dokumentów, wyjaśniamy niezrozumiałe kwestie.

 

 
Doświadczenie w branży finansowej to wartość nie do przecenienia, dla moich Klientów pomaga mi dobierać skuteczne i atrakcyjne cenowo rozwiązania. Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobywane w finansach od 2000 roku pozwalają na sprawne poruszanie się w kredytach hipotecznych, w finansowaniu przedsiębiorstw, a także w zaspokajaniu potrzeb gotówkowych Klientów indywidualnych.
Klient otrzymuje ode mnie pełne wsparcie na każdym etapie procesu kredytowego, który monitoruję do samego końca w postaci uruchomienia środków, ponadto pomagam Klientom w ustanawianiu zabezpieczeń związanych z ubezpieczeniem nieruchomości lub ubezpieczeniem na życie.
Bardzo często wspieram klientów w poszukiwaniu nieruchomości mieszkalnych na rynku pierwotnym, z uwzględnieniem wszystkich preferencji, by wybór klientów był jak najbardziej trafny.
Łukasz Gruszczyński
667 043 099